Cmentarz Janowski we Lwowie. Polskie dziedzictwo narodowe T.II

Wydawnictwo: Zapol
Tissu

Spis treści TOM II I. Zestawienie pochowanych na Cmentarzu Janowskim we Lwowie w oparciu o informacje przekazane przez członków rodzin oraz inne osoby II . Zestawienie pochowanych na Cmentarzu Janowskim we Lwowie w oparciu o zamieszczone w prasie nekrologi oraz rubryki „Zmarli we Lwowie” III . Spis pochowanych na podstawie inskrypcji nagrobnych w języku polskim (łacińskim) na Cmentarzu...

Spis treści TOM II

III . Spis pochowanych na podstawie inskrypcji nagrobnych w języku polskim (łacińskim) na Cmentarzu Janowskim we Lwowie, przeprowadzony w latach 2014–2016

Tom II liczy 440 stron + 16 stron ze zdjęciami.

źródło opisu: http://e-zapol.com.pl

źródło okładki: http://e-zapol.com.pl/produkt/cmentarz-janowski-we-lwowie/