Cmentarz Janowski we Lwowie. Polskie dziedzictwo narodowe T.II

Okładka książki Cmentarz Janowski we Lwowie. Polskie dziedzictwo narodowe T.II
Barbara PatlewiczRyszard Tomczyk Wydawnictwo: Zapol biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Zapol
2017-06-13
2017-06-13
Lwów nekropolie na wschodzie kresy powstańcy Obrońcy Lwowa

Okładka książki Cmentarz Janowski we Lwowie Barbara Patlewicz, Ryszard Tomczyk
Ocena 10,0
Cmentarz Janow... Barbara Patlewicz, ...
Okładka książki Nad Odrą i Bałtykiem. Myśl zachodnia: ludzie − koncepcje − realizacja do 1989 r. Arkadiusz Adamczyk, Małgorzata Dąbrowska, Tomasz Dźwigał, Jan Engelgard, Waldemra Grabowski, Maciej Hejger, Krzysztof Kaczmarski, Sylwester Karbosiak, Arnold Kłonczyński, Paweł Knap, Renata Knyspel-Kopeć, Eugeniusz Koko, Joanna Król, Sebastian Ligarski, Magorzata Mastalerz-Krystjańczuk, Paweł Migdalski, Maciej Motas, Maciej Motas, Marian Mroczko, Tomasz Nodzyński, Jacek Piotrowski, Piotr Pirecki, Patryk Pleskot, Eugeniusz Ponczek, Radosław Ptaszyński, Jarosław Rabiński, Katarzyna Rembacka, Zenon Romanow, Rafał Sierchuła, Tomasz Sikorski, Anna Siwik, Arkadiusz Słabig, Przemysław Słowiński, Gregorz Strauchold, Paweł Szulc, Grzegorz Tokarz, Ryszard Tomczyk, Cezary Trosiak, Wojciech Turek, Romuald Turkowski, Adam Andrzej Urbanowicz, Konrad Wandowicz, Krzystof Wasilewski, Robert Włodkowski
Ocena 10,0
Nad Odrą i Bał... Arkadiusz Adamczyk,...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

We Lwowie jest nie tylko cmentarz Łyczakowski o którym się dużo mówi i zawsze zwiedza podczas pobytu na Kresach.
Jest też cmentarz Janowski który po raz pierwszy został zinwentaryzowany i opisany.
Do tej publikacji przekazałam informacje o moim dziadku , jego siostrze i bracie którzy tam spoczywają. Ale znalazłam też wzmiankę o pogrzebie prababci wyszukaną przez autorów w nekrologach prasowych. Wielka 3 -tomowa praca, która pozwoli nie zapomnieć o Polakach którzy zostali tam na zawsze. Wielki szacunek dla autorów.

Dodaj cytat z książki Cmentarz Janowski we Lwowie. Polskie dziedzictwo narodowe T.II