Saga czasu przemiany. Ósme niebo

Seria: Saga czasu przemiany
Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A.
zibi-zielonka

Historia dwudziestokilkuletniej pracowniczki krakowskich centrów outsourcingowych, Łucji, której szara, korporacyjna rzeczywistość zmienia się nie do poznania po tym, gdy we śnie tajemniczy wampir o wzroście koszykarza i wyglądzie blond anioła ratuje jej życie. Wampir ma na imię Mikael, a Łucja zakochuje się w nim i usilnie szuka sposobu na to, by ponownie się z nim zobaczyć. Tymczasem dostaje propozycję pracy w nowej firmie, Corporate Wings BPO. Z pozoru typowa korporacja okazuje się wyjątkowym miejscem: szef rekrutacji, Adam, przyjmuje do pracy przede wszystkim lightworkerów: osoby obdarzone duszami upadłych aniołów i istot pozaziemskich.To opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdziwego siebie, nauce szanowania własnych granic. To historia o wyborze pomiędzy dwoma mężczyznami, pomiędzy namiętnością a miłością. To droga poprzez samego siebie, która prowadzi do odkrycia wyjątkowego skarbu, jakim jest każdy z nas. To pierwszy tom opowieści o miłości i aniołach, a zarazem pierwszej polskiej sagi o lightworkerach.

źródło opisu: www.videograf.pl

źródło okładki: www.videograf.pl

Pośredniczka | 2017-10-06
Na półkach: Przeczytane2017
Przeczytana: 06 października 2017

Ósme niebo to książka niesamowita i zaskakująca, pomimo swoich licznych wad, potrafi złapać w swoje sidła i sprawić, że tylko zalety zostają zapamiętane. Jestem pod wielkim wrażeniem po lekturze tego debiutu i niecierpliwie czekam na jego kontynuacje.

Całość na:

KrainaKsiążkąZwana | 2017-08-27
Na półkach: Recenzje 2017

Ósme niebo to niezwykła opowieść o względnie normalnej dziewczynie, która okazuje się być szalenie niezwykła. Piękne opisy miłości, dążenie do poznania samego siebie i trudne wybory to tylko wybrane wątki, które zostały poruszone w powieści. W końcu to pierwsza polska saga o lightworkerach - osobach obdarzonych duszami upadłych aniołów. Gorąco polecam!

Całość: http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/saga-czasu-przemiany-osme-niebo-ucja.html

KobieceRecenzje365 | 2017-08-28
Na półkach: Posiadam

Niewątpliwie okładki książek mają w sobie coś magicznego i potrafią zahipnotyzować czytelnika. Kiedyś nie wyobrażałam sobie, że można wybierać książki po okładce, ale teraz zdarza mi się to coraz częściej, więc kiedy dojrzałam powieść Łucji Wilewskiej, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Okładka mnie zafascynowała, a opis jeszcze bardziej podsycił mój apetyt na tę historię. Dostałam także szansę, by mój blog objął ją patronatem medialnym. Czy piękna okładka znalazła swoje odzwierciedlenie wewnątrz książki? Zapraszam na recenzję.

„Historia dwudziestokilkuletniej pracowniczki krakowskich centrów outsourcingowych, Łucji, której szara, korporacyjna rzeczywistość zmienia się nie do poznania po tym, gdy we śnie tajemniczy wampir o wzroście koszykarza i wyglądzie blond anioła ratuje jej życie. Wampir ma na imię Mikael, a Łucja zakochuje się w nim i usilnie szuka sposobu na to, by ponownie się z nim zobaczyć. Tymczasem dostaje propozycję pracy w nowej firmie, Corporate Wings BPO. Z pozoru...

Marta Daft | 2017-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2017

-----------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------
Łucja, dwudziestokilkuletnia pracownica krakowskich centrów outsourcingowych. Jej szare korporacyjne życie zmienia się, gdy przechodzi przez wszystkie etapy rekrutacji w nowej firmie prowadzone przez nieziemsko przystojnego Adama oraz gdy we śnie poznaje blond wampira o imieniu Mikael, który ratuje ją z opresji. Łucja usilnie próbuje odnaleźć w umyśle każdy skrawek snu z przystojnym wampirem. Od tego momentu dzieją się rzeczy niesamowite. Łucja dowiaduje się, że jest lightworkerem podobnie jak większość osób w jej nowym miejscu pracy. Nagle uświadamia sobie, że zawsze nie do końca tu pasowała, a w jej życiu czegoś brakowało. W jej życiu wraz z pojawieniem się dwóch mężczyzn wracają wspomnienia o jej anielskiej duszy i pragnienie posiadania...

'Saga czasu przemiany. Ósme niebo'' to książka, która opowiada o nieśmiertelności i wędrówce dusz, o poszukiwaniu prawdy o sobie oraz o odnalezieniu miłości tam, gdzie najmniej można się jej spodziewać. Łucja Wilewska stworzyła ciekawą historię, lekko fantastyczną z motywem psychologicznym w tle. Książka napisana jest w sposób lekki i prosty, czyta się ją błyskawicznie i z przyjemnością. Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po tę książkę, debiut Łucji Wilewskiej na pewno was zaskoczy. Bardzo się cieszę, że mogłam objąć tę książkę patronatem medialnym, za co dziękuję Wydawnictwu Videograf.

BookParadise | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Jeśli pragniesz przenieść się do fantastycznego świata przepełnionego wampirami, aniołami, miłością oraz intrygami, to „Saga czasu przemiany. Ósme niebo.” jest pozycją idealną dla ciebie.
Łucja Wilewska oczaruje cię swoją twórczością.

Więcej na: http://www.bookparadise.pl/search?q=saga+czasu+przemiany

Sara Kałecka | 2017-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2017

''Wszystko, co nas spotyka, zostało wybrane i zaakceptowane przez nas samych, zanim się urodziliśmy."

Na Ósme niebo trafiłam przeglądając stronę wydawnictwa, przyciągnęła mnie nie tylko wizualnie, ale także za sprawą opisu uruchomiła się moja ciekawość. Największą przyjemnością jest dla mnie to, że jest patronat NŚK. Jak wspominałam okładka i jej tajemniczość zadziałała na mnie niczym magnez, ale treść była równie ciekawa.

Nie był zbytnio wylewny, ale też nie wydawał się zamknięty w sobie.

Saga czasu przemiany. Ósme niebo to opowieść o Łucji. która stopniowo odkrywa swoje pochodzenie i z całą pewnością nie jest ono ziemskie. Jest to pierwsza powieść o lightworkerach w Polsce,a także pierwsza tego typu książka dla mnie. Lightworker to pracownik światła, czyli z moich domysłów po prostu anioły, albo coś w tym rodzaju. Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch seksownych mężczyzn uwięzionych w przedwiecznych ciałach. Żeby nie było nazywali się całkiem zwyczajnie Adam i Mikael, albo...

Iskierka_czyta | 2017-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2017

BLOG: iskraczyta.blogspot.com

Kolejna polska autorka, którą postanowiłam "przetestować". Jak wyszło tym razem? Nie aż tak pozytywnie jak poprzednio, ale mimo wszystko to była dobra książka!

Zacznę od strony technicznej, która przyciągnęła moją uwagę. Mianowicie okładka. Ma piękne odcienie niebieskiego oraz tajemnicze skrzydło, które rzuca cień na twarz kobiety. Zapowiadało się szaleńczo! Liczyłam na masę scen związanych z aniołami, ale tego akurat dostałam troszkę mniej. Jest to chyba moja pierwsza książka tego wydawnictwa więc muszę zaznaczyć, że wszystko zostało wydrukowane starannie i z klasą. Czcionka, jakość okładki oraz stron są bardzo satysfakcjonujące.

Zacznę od minusów tej książki, żebyście mogli poznać później same zalety! Fabuła opiera się na tym, że główna bohaterka pracuje w świecie korporacyjnym oraz w pewnym momencie dowiaduje się, że na świecie istnieją istoty takie jak anioły. Byłoby fajnie, gdyby ten wątek został już dalej pominięty i mielibyśmy sam opis akcji...

Marta Remonty Hexbud | 2017-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Bardzo dobra książka, poelcam i czekam na następny tom. Lekka i przyjemna

Aneta | 2017-10-04