Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą

J.D. BujakMałgorzata Falkowska Wydawnictwo: Videograf literatura obyczajowa, romans
Videograf
opowiadania Boże Narodzenie literatura polska święta
literatura obyczajowa, romans
opowiadania Boże Narodzenie literatura polska święta

"Nie ma złych ludzi. Są tylko Ci którzy zboczyli z właściwej drogi."

I oby każdy odnalazł właściwą drogę ♡

No i za mną kolejny zbiór świątecznych opowiadań.
Na uwagę zasługują trzy z nich. Pierwsze "Bieda bogactwem zwana", którego Autorką jest @malgorzatafalkowska; "Dziesięć dobrodziejstw" autorstwa @annaniemczynow.pl oraz "Światło w ciemności", którego Autorka jest...

Nie mam za dużo do powiedzenia o tej książce. Takie czytadełko, albo może raczej słuchadełko, bo ja akurat przesłuchałam audiobooka. Ani mnie te opowiadania nie zachwyciły, ani nie zesmaczyły. To po prostu jedna z tych książek, które się czyta i po pięciu minutach i nich zapomina.

Zbiór całkiem przyzwoitych opowiadań świątecznych, ale też bez efektu "wow"!

1. ZWYCZAJNY CUD
Dosyć ciekawe i wzruszające. Opowiada o tym, że warto pomagać osobom, które z przyczyn losowych znalazły się w trudnej sytuacji życiowej a w Wigilię nikt nie powinien być sam, a przy okazji refleksja nad tym, że czasem warto zainteresować się tym, co dzieje się u sąsiada, bo pomoc...

Bardzo wzruszające oppwiadania wprowadzające w nastrój Bożego Narodzenia Pokazujące to co naprawdę jest w te Święta ważne
Barfzo słabe są natimiasr dwa: Nastroik i Angielska kolęda

Na półkach: , , , ,

Dziesięć przedświątecznych opowieści ,nie wszystkie mnie zauroczyły,choć niektóre były wzruszające i warte przeczytania w sam raz przed świętami.

Pierwszy śnieg zbliżającej się zimy stał się motywacją by sięgnąć po świąteczną książkę. Tym razem w moje ręce trafiły opowiadania „Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą” .
Wygląda na to, że ostatnio mam dobrą passę do opowiadań, bo okazało się, że te zawarte w tej książce są naprawdę udane.

Owszem, zdarzają się też te słabsze. Niektóre są dość chaotyczne (jak...

Książka a ma błędy językowe, ortograficzne!

Opowiadania jedne lepsze,inne gorsze ale miłe spędzenie czasu świątecznego.

wzruszające, mądre, zabawne historie

polecam nie tylko na czas "pod jemiołą"

Większość opowiadań była ciepła i wzruszająca, natomiast podczas świetnego, groteskowego opowiadania Patrycji May popłakałam się ze śmiechu.
Dzięki temu zbiorowi, możemy sobie przypomnieć na czym tak naprawdę święta powinny polegać, zatrzymać się na chwilę i zastanowić czy możemy pomóc komuś z naszego otoczenia.

• 2018
  • 2019
  • Świąteczne
  • 2020
  • Audiobook
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą