Le Livre Noir Du Communisme. Crimes, Térreur Et Répression
historyczna
czupryn

Nowe wydanie bestsellerowego dzieła opracowanego przez wybitnych autorów pod redakcją Stéphana Courtois. Wśród nich m.in. Nicolas Werth, Jean-Louis Panné, Andrzej Paczkowski, Karel Bartosek, Jean-Louis Margolin i inni. Książka przedstawia bilans ofiar krwawych represji i prześladowań w krajach rządzonych przez komunistów - od rewolucji bolszewickiej 1917 r. po lata osiemdziesiąte XX wieku.

źródło opisu: http://www.debogora.com/product-pol-92-Czarna-ksiega-komunizmu.html

źródło okładki: http://www.debogora.com/product-pol-92-Czarna-ksiega-komunizmu.html

Arkil | 2017-10-02
Andrzej | 2017-09-08