Moje pierwsze boje

Wydawnictwo: Psychoskok
9788381190695
historyczna
marcin100

„Moje pierwsze boje” to książka autorstwa Józefa Piłsudskiego, została napisana w Twierdzy Magdeburskiej, gdzie został uwięziony. Piłsudski opisuje w niej swoje wspomnienia wojenne, oraz początki Legionów Polskich. Jednak, to nie jest typowo książka wojskowa, ponieważ autor zdecydował się pominąć w niej szczegółowe opisy strategii armii, która była pod jego dowództwem. Natomiast możemy...

Natomiast możemy się spodziewać w niej charakterystyki klimatu danych wydarzeń, zastanawiania się autora nad własnymi poczynaniami, dowiemy się także jakie panowały nastroje oddziału oraz ludności cywilnej.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/moje-pierwsze-boje_p684

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/moje-pierwsze-boje_p684