Turniej żywiołów

Seria: Lego Ninjago
Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

Książka LEGO NINJAGO z minifigurką Turniej żywiołów, to kolejna propozycja dla małych fanów porywającej historii piątki przyjaciół o niezwykłych umiejętnościach ninja. Przygotuj się na nową fascynującą przygodę Mistrzów Spinjitzu. W książce tej znajdziesz opowieść, komiksy, ciekawe zadania oraz minifigurkę Kraita do złożenia. Utrata Zane’a w ostatniej bitwie z Mrocznym Władcą złamała grupę...

Utrata Zane’a w ostatniej bitwie z Mrocznym Władcą złamała grupę ninja. Jednak gdy młodzi mistrzowie otrzymują od Mistrza Chena tajemnicze zaproszenie na Turniej Żywiołów, niespodziewanie wraca pytanie: czy Zane żyje? Kto jeszcze posiada moce takie jak oni?

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/ksiazka-lego-ninjago-z-figurka-lnc8/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/ksiazka-lego-ninjago-z-figurka-lnc8/

Bacha85 | 2017-04-28