Księga zagadek

Okładka książki Księga zagadek praca zbiorowa
Okładka książki Księga zagadek
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
14 str. 14 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Wydawnictwo SBM
2023-09-14
2023-09-14
14 min.
edukacja edukacja dla najmłodszych zagadki

Wspaniała seria wspomagająca rozwój już 3 latków!

Maluchy zaczną od rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, aby w końcu dojść do pisania pierwszych cyferek i literek.

Wewnątrz znajdziecie logiczne kolorowanki, zagadki oraz arkusz z aż 80 naklejkami.

Każdy Maluch znajdzie coś dla siebie!

Wspaniała seria wspomagająca rozwój już 3 latków!

Każdy Maluch znajdzie coś dla siebie!

Wydawnictwo SBM w swojej ofercie ma bardzo ciekawa serię książeczek dla najmłodszych dzieci, które rozpoczynają swoją przygoda z poznawaniem kształtów, literek i cyfr. Dzięki współpracy z wydawnictwem mogliśmy z moim 5 letnim synkiem poznać Księga literek, Księga zagadek, Księga szlaczków, Księga cyferek, Księga kształtów.

Te kolorowe i pełne obrazków książeczki są naprawdę rewelacyjnie przygotowane dla dzieci. Zawierają zadania w odpowiedniej wielkości i trudności a naklejki stanowią idealną nagrodę i zachętę do dalszego pisania.

Te 5 książeczek dostarczyły nam mnóstwo zabawy i mile spędzonego czasu, a co ważne zabawa ta miała same pozytywne skutki dla Maksia, który wytrwale kreślił szlaczki, rozwiązywał łamigłówki i pisał swoje pierwsze literki i cyferki. Dzięki takim kolorowym i bardzo zachęcającym do zabawy książeczką nasze pierwsze spotkanie z cyframi i literkami było miłe a syn ma tylko pozytywne doświadczenia i chętnie będzie uczył się dalej.

Jako mama starszej córki mogę powiedzieć że takie stopniowe przyzwyczajanie ręki i nauka pozwala na doskonalenie umiejętności, które w pierwszej klasie będą niezbędne. Polecamy te książeczki dla każdego przedszkolaka.

Te kolorowe i pełne obrazków książeczki są...

Przez zabawę najmocniej opanowują trudną sztukę rozwiązywania łamigłówek. Dołączone do książeczki naklejki mogą być nagrodą za poprawne wykonanie zadanie albo służyć do zabawy.

W każdej książce znajdziemy zestaw ponad 80 naklejek. Dodatkowo to każdego zadania jest przyłączony krótki tekst, który jeszcze bardziej zachęci dzieci do zabawy. Łamigłówki rozwiną wyobraźnię najmłodszych i w ciekawy sposób zachęca do nauki.
Pola bardzo lubi sięgać do takich książeczek, dzięki którym ćwiczymy pisownie i spostrzegawczość.
Gdy wykona prawidłowo zadanie prosi, aby przykleić jej odpowiednią naklejkę z napisem „bravo”.
Dla mnie to, natomiast świetna alternatywa na chwilę, kiedy spędzamy ten czas razem.

W książeczce znajduje się dużo ciekawych zabaw, kolorowanki, labirynty, malowanie po szlaczkach oraz tytułowych zagadek. Dodatkowo mamy tutaj aż 80 naklejek, nie wiem jak Wasze dzieci, ale moje uwielbiają. No i jeszcze niska cena... nic tylko się zaopatrzyć. Idę szukać kolejnych części bo na pewno warto. Pozdrawiam @z_mama_na_ty

Dodaj cytat z książki Księga zagadek