Kręgosłup w stresie

Wydawnictwo: Rozpisani.pl, Grupa PWN
zdrowie, medycyna
ctmrakowski

Wyjątkowy poradnik adresowany do pacjentów cierpiących z powodu bólów odkręgosłupowych, a także do terapeutów, chcących służyć im pomocą. Autor charakteryzuje najczęściej spotykane zespoły bólowe, przystępnie wyjaśnia ich przyczyny w oparciu o aktualną wiedzę medyczną, a także swoje doświadczenie. Jednocześnie mocno podkreśla rolę stresu psychicznego jako źródła dysfunkcji kręgosłupa i innych części narządu ruchu, opisując jego fizyczne mechanizmy. Edukacja w zakresie indywidualnego poznania własnych mechanizmów zaburzających czynności narządu ruchu jest podstawą leczenia ich następstw, zaskakujących i często niezwykle uciążliwych objawów chorobowych. Dzięki książce Czytelnicy otrzymują szansę powrotu do pełnego zdrowia i sprawności.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: www.rozpisani.pl