Ten Count #5

Wydawnictwo: Kotori
テンカウント
komiksy
raven

„Tylko ja potrafię do reszty cię splugawić”.

Podczas przypadkowego spotkania w windzie Shirotani po raz pierwszy z własnej woli dotyka dłoni Kurose. Kiedy nadchodzi czas rozstania, terapeuta łapie dla niego taksówkę, a sam rusza do domu piechotą. Ale czy Shirotani pozwoli mu odejść? I czy przeszłość Kurose będzie miała wpływ na ich związek?

źródło opisu: Kotori, 2017

źródło okładki: www.kotori.pl

silwana | 2018-04-03
Przeczytana: 02 kwietnia 2018

Ten to jest lepszy niż poprzedni. W końcu kilka spraw z przeszłości zostało wyjawionych.

Antoni Leśniak | 2019-05-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2019

Mizofobia jest bardzo niebezpiecznym zaburzeniem i chorobą, która może doprowadzić do niezwykle szkodliwych dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, skutków. Nie wolno jej lekceważyć i nie można jej obśmiewać, bo to, co niesie ze sobą to ogromny ból i cierpienie osób, które się z nią zmagają. I jak dotąd nie znaleziono żadnego skutecznego lekarstwa poza terapią, ale żeby zmienić to, co siedzi
w naszej głowie trzeba i czasu i cierpliwości a przede wszystkim ogromnego wsparcia ze strony bliskich osób, bo to one mogą
i wpływają na postrzeganie przez nas problemów, które niesie ze sobą to kompulsywne zachowanie, to one musza znosić, tolerować
i pomagać tym, którzy nie są w stanie przełamać stanów lękowych
i blokad, nie tylko przed dotknięciem czegokolwiek bez rękawiczki, ale często i przed wyjściem z domu, bo sam fakt, że będzie się nagle trzeba poruszać w otoczeniu innych osób i milina zarazków roznoszonych przez te osoby we wszystkich możliwych miejscach, wywołuje taką panikę,...

Rege | 2017-10-26

Pomijając porno historia bohaterów coraz ciekawsza.

Tomasz | 2019-05-21
Echelonky | 2019-05-03