6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Prezentujemy książkę pod wieloma względami wyjątkową. Decyduje o tym przede wszystkim zespół autorów najbardziej autorytatywnych przedstawicieli polskiej periodontologii. Jest to najlepsza gwarancja zarówno rzetelności jak i aktualności opracowania. Szczególną rekomendacją tej pracy jest również zakres tematyczny, obejmujący właściwie wszystkie dziedziny tego niezwykle szybko zmieniającego się

denudatio_pulpae | 2015-08-09

Periodontologia w zarysie, dużo zagadnień opisanych w dość ograniczony sposób. Idealna na początku edukacji o chorobach dziąseł i przyzębia. Później dobra do powtórek, jednak do zgłębiania zagadnień bardziej zaawansowanych, jak chirurgia periodontologiczna, nie nadaje się wcale. Tutaj niezrównaną pomocą jest Rateitschak.

bjasonek | 2016-08-22
Na półkach: Medyczne, Posiadam, Przeczytane