Przyjaciele

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Vriendjes
9788374208710
Ewa

Z siostrą się pobawię, mamę ukocham,
tacie wskoczę na barana, kotka pogłaszczę, a ulubioną zabawkę przytulę do snu. Uwielbiam moich przyjaciół!

Książka o czułości, bliskości i serdeczności. Pełna przyjaznych i łatwych do rozpoznania ilustracji.
Dla maluszków od 12 miesiąca.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

nieperfekcyjnie | 2017-10-24
Przeczytana: 28 września 2017

Czytanie dzieciom i wraz z nimi to jedna z najlepszych opcji spędzania wspólnego czasu. Kiedy tylko mogę, a w zasadzie wtedy, gdy mój syn ma na to ochotę, obkładamy się książkami z jego biblioteczki, przeglądając wszystkie i wyszykując w nich tego, co najbardziej interesujące. Nie trwa to zbyt długo, ponieważ moje dziecko nie potrafi skupić się na czymś dłużej niż trzy minuty (i to jak dobrze pójdzie), jednak najważniejsze, że książki uwielbia i przewraca kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Aktualnie ma bzika na punkcie pojazdów oraz zwierząt, zatem zaopatruję go głównie w takie pozycje. Kiedy na stronie wydawnictwa Adamada ujrzałam nowe tytuły, wiedziałam, że kilka z nich musi trafić do nas. Dzisiaj przedstawię Wam świetną serię lektur przeznaczonych dla najmłodszych czytelników - mój Jaś ma już swoją ulubioną część (oczywiście ta z kotkiem na okładce).

Głaskanie kotka po miękkim futerku, patrzenie na...

Agatka | 2017-05-07
Na półkach: Przeczytane, Mieszko ma!
Na półkach