Z głową pod dywanem

Wydawnictwo: EZOP Agencja Edytorska
malena

Na spotkaniu z Panią Pisarką dzieci opowiadają, kim chciałyby zostać, jak dorosną. Bulbes i Hania też zabierają głos. Jedno z nich nie boi się przyznać do swoich marzeń, drugie nie tylko ich się wstydzi, ale dołącza do chóru szyderców. Wzajemne relacje obojga zdają się nie przetrwać tej próby. Gdzie jest granica między kłamstwem a pominięciem prawdy? Jak ważna jest lojalność? I jaką rolę w całej tej historii odegra tajemniczy mieszkaniec przestrzeni pod dywanem?
"Z głową pod dywanem" to druga, po "Prawie się nie boję..." część autorskiego cyklu Anny Onichimowskiej „Bulbes i Hania Papierek”.
Książka "Prawie się nie boję…" zdobyła Wyróżnienie literackie w konkursie „Książka Roku 2016” Polskiej Sekcji IBBY.

źródło opisu: Ezop, 2017

źródło okładki: http://ezop.com.pl