Ciocia Jadzia na wsi

Cykl: Ciocia Jadzia (tom 6)
Wydawnictwo: Media Rodzina
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
mediarodzina

To już szósta książka w serii o cioci Jadzi i jej bratanicy. Kto miał okazję poznać ciocię Jadzię, ten wie, że z nią nie można się nudzić! Tym razem jej mała bratanica odwiedzi ciocię i wujka Zenka w ich domu na wsi. Tu naprawdę jest co robić! Razem będą siać, pielić grządki, pomogą w żniwach, a nawet… rozwiążą kryminalną zagadkę. We wszystkich przygodach będzie im towarzyszyć banda dość zwariowanych zwierząt i przywodząca na myśl „Dzieci z Bullerbyn” ekipa dzieciaków z sąsiedztwa.

źródło opisu: Media Rodzina, 2017

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1462/Ciocia-Jadzia-na-wsi

BookParadise | 2017-09-02
Przeczytana: 02 września 2017

„Pani Jadzia na wsi” może być przyjemną lekturą dla młodego czytelnika. Mimo pewnych rzeczy, które mi się w niej nie spodobały, uważam, że jest godna polecenia. Może dostarczyć Waszym pociechą dużo frajdy a i czegoś przy okazji nauczyć!

BasiaK | 2017-09-15
Na półkach: Przeczytane, Inne