Joga dla żółtodziobów czyli wszystko co powinieneś wiedziec o...

Wydawnictwo: Rebis
8373019935
joga, zdrowie
zdrowie, medycyna

Chciałbyś zacząć ćwiczyć jogę. Nie jesteś jednak pewien, czy uda ci się wygiąć ciało w skomplikowanych pozycjach, i obawiasz się, że to nie dla ciebie. A może sądzisz, że joga to zbyt statyczna forma ćwiczeń dla takiego wyczynowca jak ty? Ta książka uświadomi ci, że ten rodzaj wyjątkowego treningu - zarówno fizycznego, jak i duchowego - pozwala wzmocnić ciało, a także wzbogacić...

Ta książka uświadomi ci, że ten rodzaj wyjątkowego treningu - zarówno fizycznego, jak i duchowego - pozwala wzmocnić ciało, a także wzbogacić duszę.
Znajdziesz w niej:
- Zrozumiałe instrukcje, jak najefektywniej praktykować jogę.
- Zadziwiająco proste wyjaśnienia duchowych tradycji jogi.
- Wybór pozycji, które pomogą ci się rozluźnić, złagodzić różnego rodzaju bóle oraz wzmocnić ciało.

Tiger | 2012-01-27
Przeczytana: 26 stycznia 2012

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych książek o jodzie jakie miałam w rękach. W środku znajduje się dużo opisów, obrazków. Jeżeli chcesz zacząć ćwiczyć jogę to naprawdę warto kupić tę książkę.

nina31 | 2010-05-20
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo fajny podręcznik dla początkujących ale już ćwiczących pod okiem instruktora (uważam, że nie ma takiego podręcznika, który zastąpiłby instruktora)Sposób wykonywania asan jest dobrze opisany, są również przykładowe sesje jogi, a w każdym rozdziale są w ramkach porady,anegdoty i definicje. Polecam

Roksana | 2013-08-16

Bardzo pomocna właśnie dla żółtodziobów ;)

Monika Krawczyk | 2016-06-22
Przeczytana: 24 lipca 2016