Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

Wydawnictwo: KE Liber
Ewa Chodakowska, zdrowie
zdrowie, medycyna
olciak84

„Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” - pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która eksperymentując na sobie, a z czasem na tysiącach kobiet, stworzyła unikalny program treningowy, którym zrewolucjonizowała kobiecy fitness i szturmem zdobyła rzesze zwolenniczek. Znana z „Pytania na śniadanie” TVP2, gdzie jako „Trenerka całej Polski” prezentuje autorskie programy treningowe. Jej programy ćwiczeń wydane w formie płyt DVD okazały się bestsellerami rynkowymi osiągając zawrotne rezultaty sprzedaży. W rok zdobyła ponad 200 tysięcy fanów na Facebooku, rejestrując 1,5 mln wizyt tygodniowo, co pozwoliło jej zdobyć 5 miejsce w światowym rankingu najpopularniejszych sportowców Starcount.com. Codziennie do jej grupy fanów dołącza około dwóch tysięcy osób.

Kobiety ćwiczące wraz z Ewą Chodakowską, przechodzą szybką i niewiarygodną metamorfozę, której efektami dzielą się na Facebooku i w programach telewizyjnych.

Nie jest jedynie trenerką, zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga zmienić życie dziesiątkom tysięcy kobiet.

Książka dedykowana jest wszystkim kobietom bez względu na wiek i została opracowana w odpowiedzi na ich potrzeby. Wyraża holistyczną filozofię Ewy Chodakowskiej opartą na założeniu, że aktywność fizyczna i jej pozytywne rezultaty przyczyniają się do rozwoju duchowego, emocjonalnego oraz umysłowego. Ewa Chodakowska poprzez motywację, trening i racjonalne odżywianie krok po kroku prowadzi kobiety do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej, która jest środkiem do osiągnięcia równowagi i szczęścia.

Książka zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. W książce znajduje się motywacja na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej ćwiczenia, opatrzone szczegółowym opisem.

Książka w formacie B5, wydana na pięknym papierze, bogato ilustrowana fotografiami, z miejscem na własne notatki z każdego zrealizowanego dnia programu, pozwoli każdej kobiecie wypróbować i stosować metodę Ewy Chodakowskiej na co dzień oraz zmieniać pozytywnie całe swoje życie, zgodnie z ideą autorki: „Piękne ciało to stan umysłu”.

Współautorem książki jest Lefteris Kavoukis, najbliższy współpracownik Ewy Chodakowskiej, prywatnie jej partner, trener personalny, redaktor współpracujący magazynów SHAPE i MENSHEALTH, prezes firmy bebio.pl.

źródło opisu: http://keliber.pl/product.php?id_product=165

źródło okładki: http://keliber.pl/product.php?id_product=165

książek: 1995
Konwalia | 2017-02-08
Przeczytana: 01 lutego 2017

Pięknie wydana, ale czy przydatna to nie do końca jestem przekonana. Nie wyobrażam sobie jak można ćwiczyć z książką. Ciekawe natomiast informacje o wartościach odżywczych produktów oraz o ich wpływie na funkcjonowanie organizmu.

Monika | 2017-01-08
Przeczytana: styczeń 2017

Ćwiczenia jak najbardziej mi odpowiadały, jeśli chodzi o przepisy tylko niektóre. Na początku miałam ogromny problem za zapamiętaniem, co po kolei wykonać, więc ćwiczyłam z otwartą książką. Jednak nie przypadły mi do gustu „ motywacja na dziś”. Jednak trzeba przyznać Ewie Chodakowskiej, że z nasię na rzeczy a jej ćwiczeni przynoszą pozytywne efekty.

Edyta Kyzioł | 2016-05-05
Przeczytana: 05 maja 2016

Chyba poza ładnymi zdjęciami nic więcej dla siebie nie znalazłam. Jednak wolę włączyć film i poćwiczyć, niż tak ze zdjęć.

Agata | 2016-02-06
Przeczytana: 02 października 2014

Bardzo dużym atutem tej książki są strony, które służą zapisywaniu własnych działań. Ponadto ciekawostki odnośnie żywienia czy treningów też są dużym plusem. Ćwiczenia? W porządku, takie typowo "Ewkowe". Podskoki, wykroki... Wydaje mi się, że jest to doskonała pozycja dla osób, które chcą zacząć. Jeżeli komuś nie odpowiada jadłospis, może go przecież ułożyć indywidualnie przy pomocy dietetyka bądź po prostu zmienić niektóre swoje negatywne przyzwyczajenia i zacząć odżywiać się zdrowo. Szczerze- korzystałam z tej książki nie przywiązując wagi do wszystkich posiłków w niej rozpisanych. Niekiedy je mieszałam, niekiedy przyrządzałam własne. Do ćwiczeń stosowałam się przez pierwsze półtorej tygodnia, natomiast przez resztę wykonywałam inne ćwiczenia czy to Chodakowskiej czy kogoś innego. Rezultat był znakomity. Myślę, że jest to książka dla osób, które nie są na etapie budowania mięśni, przeliczania swojego mikro, makro i tym podobnych, a dla osób, które całkowicie są laikami w kwestii...

Sana | 2015-11-04

Dobre przepisy, sensowne ćwiczenia. Jeśli ktos chce zacząć zmieniać swoje życie na zdrowsze, ten poradnik powinien pomóc na start.

dhampirka19 | 2015-04-06
Na półkach: Przeczytane, 2015

Książka ogólnie spoko, ale największym minusem jest złe rozplanowanie treści, w innym miejscu jest napisane co masz jeść i ile czego ćwiczyć, a w innym wytłumaczone ćwiczenia, to jest największa wada. Jest to po prost niewygodne.

klaudynka | 2014-12-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sport
Przeczytana: czerwiec 2013

Dla mnie ta książka jest nierealistyczna. Niby program metamorfozy, ale w praktyce wygląda to tak:
- przepisy - z jadłospisu na cały dzień w miarę szczegółowo jest opisane tylko jedno danie, z którego nie do każdego masz składniki, sprzęt czy chęć, ciężko też dopasować ilości. No i gdyby ktoś rzeczywiście chciał kupować wszystko co wskazane w książce, dużo by się zmarnowało.
- ćwiczenia - jest baza ćwiczeń na końcu książki i "treningi" to po prostu różne kombinacje. Jak mamy ćwiczyć z książki, możemy również próbować w ten sposób uczyć się tańczyć..
- reszta - wypychacze stron, co "dzień" są dwie strony na miejsce na notatki, razem 60 kompletnie bezsensownych stron dla osób lubiących pisać po książkach na kredowym papierze. 3 zdania motywacji na jedną stronę, zdjęcie potrawy na całą stronę, wszystko po 30 razy i jest książka.

patrycja_wojtowicz | 2014-09-23

Książka napisana przystępnym językiem, przez co zawarte w niej porady łatwiej przyswoić. Ciekawe i urozmaicone przepisy na posiłki oraz zdjęcia i dokładne opisy ćwiczeń pomagają w osiągnięciu celu. Polecam trening i dietę z Ewą!

Kania1312 | 2014-09-02
Przeczytana: 02 września 2014

Hmm... Kolejny prezent na urodzinki. No cóż to może ocenię to "dzieło" w kilku kategoriach.

1) Motywacja - to jest cześć, która pojawia się na początku każdego dnia. Mnie nie powala, ale może być.

2) Przepisy - dzienne menu - przewidziane chyba dla osób bardzo bogatych, albo odchudzających się kilku osób. Bo wykorzystuje się połówkę czegoś, a potem nie ma tego wystarczająco długo by się druga połowa zdążyła się zepsuć. Bardzo drogie przepisy!!! Niektóre wydają się fajne - więc chętnie wykorzystam we własnej kuchni.

3) Porady żywieniowe - czyli coś co się pojawia po jadłospisie i zawiera informacje o produktach i ich właściwościach odżywczych. Fajnie, ale często powtarza jedno i to samo - jakby się skończyły pomysły.

4) Trening - dzienny - jest to sekwencja kodów, które należy wykonać. Trochę średnio wygodne - według mnie lepsza byłaby płyta, na której byłoby pokazane ćwiczenie po ćwiczeniu ze wskazówką ile każde wykonać.

5) Opis ćwiczeń - całkiem fajny, dosyć zrozumiały....

doreenxs | 2014-07-30
Przeczytana: lipiec 2014

Ciekawa mobilizująca forma, z jaką się wcześniej nie spotkałam. Pomysły na życie Ewy Chodakowskiej są bardzo skuteczne, co sprawdziłam na sobie. Zawdzięczam jej zdrowy sposób odżywiania i aktywność fizyczną, której brak było w moim dotychczasowym życiu. Jednocześnie zmiana starych nawyków na lepsze, nie była wcale trudna. Jedyną trudność sprawiło mi komponowanie treningów według kodów podanych w książce i zapamiętanie ćwiczeń i ich kolejności. Na szczęście na You Tube Ewa wszystko demonstruje - niezastąpiona pomoc. Polecam