Król węży

Wydawnictwo: Jaguar
8 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Serpent King
firerie

Ponure, zaściankowe miasteczko na południu Stanów Zjednoczonych. Młodzieńcze życie Dilla nie jest łatwe. Nie dość, że czuje się napiętnowany przez trudną rodzinną sytuację, to dodatkowo w szkole traktowany jest jak odmieniec. Jedynym antidotum na cały ten wszechogarniający jad, jest jego przyjaźń z innymi wyrzutkami Travisem i Lydią. Historia wzlotów i upadków trójki przyjaciół, którzy za wszelką cenę chcą wyrwać się z tego nieprzyjaznego dla nich miejsca.

NAGRODY:
Indie Next List Top Ten
An Amazon Best Book of the Month
A Telegraph Best YA Books of 2016 Pick
Amazon’s July YA Book Club Pick

Jeden z 3 najlepszych debiutów 2016 wg Publishers Weekly!

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl

Matylda Saresta | 2017-04-17

Prosta historia. Bardzo dobrze napisana, samo życie, ujmująca. Polecam:)

Alexandra902 | 2017-04-22
Przeczytana: 23 stycznia 2017
książek: 2070
marluk86 | 2017-04-24
Patronaty tygodnia

Nowe książki Stephenie Meyer, Jona Ronsona, Jodi Picoult i Petera Jamesa. Historia Jasona Padgetta, którego mózg głęboko i trwale się zmienił po brutalnej napaści, ujawniając ukryte talenty. To tylko niektóre z nowości wydawniczych, które ukażą się w najbliższych kwietniowych dniach. Przedstawiamy ich krótki przegląd i polecamy wszystkie tytuły!