Schudnąć bez diety. Mity na temat nadwagi

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
otyłość, odchudzanie, zdrowie
zdrowie, medycyna

Inne wydania

Autorka na podstawie wieloletnich doświadczeń terapeutycznych proponuje osobom otyłym różne techniki wprowadzania zmian, a zwłaszcza zmiany myślenia o sobie samym. Zamiast męczących i często upokarzających diet proponuje psychoterapeutyczne oddziaływania, wykorzystujące w dużej mierze hipnozę, autosugestię, sugestię i relaks, które prowadzą do zmian w systemie wartości osób, stawiając na pierwszym miejscu akceptujący stosunek do własnej osoby.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2002

źródło okładki: www.gwp.pl

ZosiaVelZocha | 2011-02-01
Na półkach: Przeczytane, Domowa półka
Przeczytana: 2010 rok

Ja mam ją pod tytułem "Apetyt na zdrowie-mity na temat nadwagi" , ale to chyba ta sama pozycja.

Książka bardzo pouczająca i prawdziwa.Czytając ją w myślach krążyły trzy wyrazy "Tak to prawda".

Urszula | 2016-02-28
Przeczytana: 30 marca 2016