Medytacje leczące dusze i ciało

Wydawnictwo: Medium
zdrowie, medycyna

Autorka proponuje zbiór medytacji i afirmacji dotyczących każdej sfery ludzkiego życia. Pozwalają one uporać się z codziennymi problemami, pokonać kompleksy i przezwyciężyć nawyki, osiągnąć jedność duszy, umysłu i ciała, żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającym światem.

JDM | 2014-07-14
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 14 lipca 2014

Ta niewielka książeczka, to zbiór krótkich inspiracji, czy też mądrości życiowych na każdy temat. Opatrzona jest spisem treści, gdzie możemy znaleźć interesujący nas wątek. Autorka we wstępie zachęca, aby czytać książkę wg uznania, a tam gdzie akurat otworzymy, będzie dla nas jakaś wartościowa informacja.

Nie jest to książką, którą poleciłabym czytać od początku do końca, ale uważam, że warto ją mieć na nocnym stoliku. Nie jest to też zbiór technik, metod, czy gotowych formułek do afirmacji (na co, wg mnie, wskazuje tytuł). Są to raczej refleksje, które mogą stać się dla czytelnika inspiracją, zachętą do pracy nad sobą, do zmiany poglądów, do bycia szczęśliwym itp.

nataws | 2015-01-03

Świetna książka z sentencjami na dni kiedy potrzebujemy ze sobą porozmawiać. Zawsze można otworzyć w dowolnym miejscu i zawsze okazuje się, że jest to ta myśl, która nam pomoże. Gorąco polecam

gosiaana90 | 2018-04-18
Przeczytana: 15 maja 2018