Życie Cię kocha

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki
orchideaidea

Życie jawi się nam często jako coś trudnego, wypełnionego kłopotami i nie gwarantującego niczego pewnego. Toczymy codzienną walkę o przetrwanie i dochodzimy do wniosku, że wszystko sprzysięgło się przeciwko nam. Ta książka uświadomi każdemu z nas, że życie nie tylko nie jest źle do nas nastawione, ale darzy nas bezwarunkową miłością. Dowodów na to dostarcza Louise Hay, która w dzieciństwie...

Dowodów na to dostarcza Louise Hay, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Czuła się niekochana i w młodym wieku uciekła od swojej matki i ojczyma. Dzisiaj ma ponad osiemdziesiąt lat i jest jedną z najbardziej szanowanych kobiet sukcesu w USA i autorką licznych bestsellerów. W tej książce dzieli się z czytelnikami sekretami swojego sukcesu. Pomaga jej w tym ceniony pisarz i znawca rozwoju duchowego, Robert Holden.
Dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz również w stanie z nich samodzielnie skorzystać. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu i cieszyć się tym, co zesłał Ci los. Zrozumiesz czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz również moc afirmacji i uczynisz z nich stały element swojej codzienności.
Dostrzeż miłość, jaką Cię obdarzyło życie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!