MMS mineralne panaceum

Das MMS-Handbuch: Gesundheit in eigener Verantwortung
mms, NaClO2, leki,
zdrowie, medycyna
Stary_Wilk

MMS (Miracle Mineral Supplement, chloryn sodu) to mineralna substancja, która posiada właściwości przeciwbakteryjne i zdolność zwalczania wielu chorób. W dużym stopniu wpływa na regenerację systemu immunologicznego i wzmacnia organizm tak, aby samodzielnie zdołał je pokonać. W Afryce środek ten uratował około 75 000 osób chorych na malarię. Wykazuje uzdrawiające właściwości również przypadku nowotworów, AIDS, wszystkich typów żółtaczki, cukrzycy, miażdżycy, każdego rodzaju grypy czy paradontozy. Jest skuteczny też przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach skórnych, takich ja ropnie, opryszczka, kurzajki czy egzema, zwłaszcza, że można go stosować zewnętrznie. Wstęp do książki napisał wynalazca i propagator MMS, dr Jim V. Humble. MMS – skuteczny środek w leczeniu wielu chorób.

źródło opisu: Wydawnictwo Vital 2015

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Stary_Wilk | 2017-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

Kolejna ciekawa pozycja z tematu "Polaku lecz się sam". Skuteczne leczenie wielu chorób określanych jako niewyleczalne. Polecam.

Betik | 2017-03-19
Przeczytana: 20 kwietnia 2017