Toradora! #2 (Light Novel)

Tłumaczenie: Magda Bielińska
Cykl: Toradora! Light Novel (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
とらドラ! #3-4
komedia, romans, życie szkolne
Shu

Ami już ma paść w objęcia bynajmniej niezachwyconego tym faktem Ryuujiego, gdy na scenie pojawia się Taiga. Wszyscy w napięciu wstrzymują oddech - czy będą ofiary wściekłości Tyciego Tygrysa? Tymczasem wraz z czerwcem rozpoczyna się sezon na basen - dziewczyny wreszcie zakładają stroje kąpielowe! Choć zamiast cieszyć się tym widokiem Ryuuji może jedynie zachodzić w głowę, jakim cudem Taiga i...

Tymczasem wraz z czerwcem rozpoczyna się sezon na basen - dziewczyny wreszcie zakładają stroje kąpielowe! Choć zamiast cieszyć się tym widokiem Ryuuji może jedynie zachodzić w głowę, jakim cudem Taiga i Ami urządzają zawody w pływaniu, w których stawka jest ściśle związana z jego własną osobą. Jest też jedno "ale" - Taiga nie potrafi pływać. Ciekawe, kto będzie musiał zacząć dawać jej lekcje... Zwykły basen przeobrazi się w pole bitwy i stanie tłem wielu zaskakujących wydarzeń - to trzeba zobaczyć!

źródło opisu: http://studiojg.pl/Toradora_light_novel,93589.htm?nr=2

źródło okładki: http://studiojg.pl/Toradora_light_novel,93589.htm?nr=2