Lecznicza głodówka

Giennadij Małachow Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA zdrowie, medycyna
Oficyna Wydawnicza ABA
zdrowie, medycyna
1999-01-01

Pierwsze wrażenie, że nie jest to lektura dla początkujących. Autor często odwołuje się do pojęć niewyjaśnionych w książce, co rzutuje na odbiór tekstu. Poza tym często w trakcie czytania miałem wrażenie, że czytam słowa osoby, która nie do końca wie o czym pisze, zwłaszcza że sam nie wygląda na okaz zdrowia, co powinno być wizytówką osób propagujących zdrowie. Dlatego...

Super

Ciekawe, obszerne, raczej wyczerpujące źródło wiedzy o terapii głodówką. Dużo przykładów zarówno z życia pacjentów, jak i relacja z kilkunastu głodówek przeprowadzanych przez samego autora. Polecam zainteresowanym własnym zdrowiem.

Przydała się, żeby wiedzieć co i jak prawidłowo robić - napewno :D

Głodówce mówię tak, tej książce - nie. Zawiera niekatolickie treści, co dla mnie jest nie do przejścia. Aczkolwiek temat głodówek będę drążyć :)

Naprawdę dobra i przekazująca dużo treści.

To nie jest poradnik dla chrześcijańskiego czytelnika. Autor przemyca treści New Age i wprowadza w świat pogańskich pojęć i Bogów

• Zdrowie
  • 2019