Lecznicza głodówka

Oficyna Wydawnicza ABA
1999-01-01
1999-01-01

więcej Więcej

Praktyczny podręcznik dla osób, które NAPRAWDĘ chcą zadbać o swoje zdrowie. Pokazuje różne metody i przykłady stosujących je chorych z różnymi dolegliwościami. Jest tu sporo przydatnych konkretów potrzebnych każdemu początkującemu w temacie głodówki. Sam je zastosowałem, mogę więc książkę szczerze polecić. Jednakże najważniejszym drogowskazem jest własne doświadczenie,...

Pierwsze wrażenie, że nie jest to lektura dla początkujących. Autor często odwołuje się do pojęć niewyjaśnionych w książce, co rzutuje na odbiór tekstu. Poza tym często w trakcie czytania miałem wrażenie, że czytam słowa osoby, która nie do końca wie o czym pisze, zwłaszcza że sam nie wygląda na okaz zdrowia, co powinno być wizytówką osób propagujących zdrowie. Dlatego...

Super

Ciekawe, obszerne, raczej wyczerpujące źródło wiedzy o terapii głodówką. Dużo przykładów zarówno z życia pacjentów, jak i relacja z kilkunastu głodówek przeprowadzanych przez samego autora. Polecam zainteresowanym własnym zdrowiem.

Przydała się, żeby wiedzieć co i jak prawidłowo robić - napewno :D

Głodówce mówię tak, tej książce - nie. Zawiera niekatolickie treści, co dla mnie jest nie do przejścia. Aczkolwiek temat głodówek będę drążyć :)

Naprawdę dobra i przekazująca dużo treści.

To nie jest poradnik dla chrześcijańskiego czytelnika. Autor przemyca treści New Age i wprowadza w świat pogańskich pojęć i Bogów

• Zdrowie
  • 2019