Być piękną nie za każdą cenę

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
zdrowie, medycyna

Potrzeba bycia piękną za każdą cenę, czyli kompleks Salome, dotyczy wielu kobiet, które są głęboko przekonane że wraz z utratą zewnętrznej atrakcyjności nie będą miały niczego do zaoferowania. Kompleks ten często jest skrywany pod maską pewności siebie. Potrzebie bycia piękną za każdą cenę, Uly Worner przeciwstawia program 7 kroków. Program ten powstał na bazie jej własnych doświadczeń zebranych w ramach prowadzonej praktyki poradnictwa życiowego. Jego celem jest pozbawienie kobiet złudnego poczucia braku własnej wartości i ukształtowanie w nich mocnej samoświadomości, która z pewnością polepszy ich jakość życia.

Edyta Zając | 2016-02-16
macy | 2014-05-06