Plecy i kark jak łagodzić leczyć i zapobiegać dolegliwościom

Wydawnictwo: Medyk
zdrowie, medycyna

Książka szwedzkich autorek Elisabet Schell i Karin Lorenz w tłumaczeniu Elżbiety Past, bardzo szeroko podchodzi do problemu bólów kręgosłupa. Zwraca uwagę na różne aspekty tego problemu i co najważniejsze daje konkretne rady, jak można sobie samemu pomóc. Czytając takie tytuły rozdziałów jak Stres i reakcje stresowe , Ty i komputer stres technologiczny czy Mysi łokieć zaczynamy z ciekawością wertować książkę, by szybko stwierdzić, że przecież prawie na co dzień, każdy z nas styka się z tymi problemami, tylko ich nie dostrzegamy.