Apteka w ogrodzie. Przewodnik pacjenta

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zdrowie, medycyna

Autor oferuje osobom dorosłym, narażonym na wiele chorób związanych z ich wiekiem cały arsenał roślin leczniczych i dietetycznych do walki z tymi chorobami. W książce omówiono proces przekwitania mężczyzn i kobiet, otyłość, cukrzycę, miażdżycę, udar mózgu, choroby prostaty. Autor prezentuje ponadto 21 najbardziej wartościowych terapii roślin leczniczych wraz ze sposobami ich uprawy w ogrodach oraz postaciami leków, które można sporządzić samemu bądź kupić w aptece i zielarni.