Zakażenia w położnictwie i ginekologii tom 1

Wydawnictwo: Via Medica
zdrowie, medycyna

Pierwszy tom tego cyklu, kt�ry oddajemy w r�ce naszych Czytelnik�w, zawiera wiedz� na temat najnowszych osi�gni�� w zakresie immunologii i mikrobiologii klinicznej, epidemiologii zaka�e� w po�o�nictwie i ginekologii, biologii populacji najcze�ciej spotykanych drobnoustroj�w oraz ich rozpoznawania. W tym tomie omawiamy r�wnie� zaka�enia spotykane powszechnie w ginekologii, mi�dzy innymi: zaka�enia przenoszone drog� p�ciow�, zaka�enia pooperacyjne oraz zaka�enia narz�d�w p�ciowych u dzieci i m�odzie�y.