Złote zasady. Dziesięć kroków do doskonałości.

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki
ToRn

Czy wystarczy jedynie dziesięć kroków, by osiągnąć doskonałość w życiu i pracy? Tylko dziesięć kroków dzieli nas od sukcesu? Bob Bowman – główny szkoleniowiec amerykańskich pływaków, w tym rekordzisty olimpijskiego Michaela Phelpsa – przedstawia eksperckie wskazówki, dzięki którym osiągniesz wyznaczone cele, odkryjesz tajemnicę sukcesu nie tylko w sporcie. Ta książka to motywacyjny...

Ta książka to motywacyjny poradnik poświęcony zwycięstwom w różnych dziedzinach życia.
Słynny trener wyjaśnia, że podstawą sukcesu są zaangażowanie i umiejętne podejmowanie ryzyka.
Autor nauczy cię, jak dzień po dniu wyznaczać sobie cele, motywować się do ich osiągania i stawać na wyższym podium.

Bowmana trudno jednak nazwać tylko trenerem. Sam Phelps określa Boba jako przyjaciela, inspiratora, nauczyciela i opiekuna.
Bowman nie skupia się wyłącznie na wynikach i strategii treningów – wnika w psychikę każdego podopiecznego, poznaje jego rodzinę, charakter, usposobienie, bo wie, że mając taką wiedzę, może skutecznie zastosować ową mityczną już metodę jego imienia.
Każdy zawodnik jest inny, a prawdziwy trener i szkoleniowiec potrafi tę odmienność odpowiednio wykorzystać – jak w przypadku Jessiki Long, pływaczki bez nóg. Bob nie teoretyzuje – on wie, co pisze.
Jako trener jest równie utalentowany jak jego podopieczni.

(…) wiem jedno: sięgnąłeś po właściwy tom. Bo jeśli masz marzenia i chęć doskonalenia się, to metoda Boba Bowmana ci w tym pomoże.
Zaufaj mi.

fragment przedmowy Michaela Phelpsa