Hell week. Siedem dni, które odmienią Twoje życie

Tłumaczenie: Karolina Drozdowska
Wydawnictwo: Smak Słowa
psychologia
poradniki

Daj z siebie wszystko przez jeden tydzień i odmień swoje życie na zawsze! „Moim celem było stworzenie cywilnego wariantu wojskowego hell weeku. Piekielnego tygodnia, który może sobie urządzić każdy, niezależnie od tego, czym się zajmuje. Chodzi o to, byś robił to wszystko, co robisz zazwyczaj, tyle tylko, że o wiele lepiej”. Piekielny tydzień trenera mentalnego Erika Bertranda Larssena to...

Daj z siebie wszystko przez jeden tydzień i odmień swoje życie na zawsze!

Piekielny tydzień trenera mentalnego Erika Bertranda Larssena to drobiazgowy, rozpisany na poszczególne dni plan pokazujący, jak można zatrzymać się w codziennej gonitwie i wyjść ze strefy komfortu, wyłamać się z rutyny, sięgnąć po coś więcej. Program polega między innymi na znalezieniu właściwego punktu skupienia, planowaniu zadań i odpowiedniej mobilizacji niezbędnej do ich wykonania. Jeśli w ciągu jednego tygodnia będziesz dawał z siebie wszystko we wszystkich aspektach życia, odkryjesz, że stać Cię na o wiele więcej, niż początkowo myślałeś, i wypracujesz nowe, lepsze nawyki.

Fragment książki:

"Mijają dni. Tygodnie. Lata. Jeśli mamy szczęście, dane nam będzie przeżyć bardzo wiele tygodni. A ile tygodni ze swojego życia pamiętasz? Które z nich najwięcej Cię nauczyły? W których najwięcej osiągnąłeś? Które zbliżyły Cię do Twojego celu, spełnienia Twojego marzenia?

To jest właśnie kuracja, którą chcę Ci zaaplikować, cywilny wariant mitycznego wojskowego hell weeku. To doświadczenie nauczy Cię wydeptywania własnych ścieżek. Da Ci, choćby częściowo, odpowiedź na pytanie, co naprawdę w Tobie drzemie.

Jeśli dożyjesz osiemdziesiątki, będziesz miał za sobą 4160 tygodni.

Może właśnie hell week będzie tym tygodniem, w którym nauczysz się najwięcej w swoim życiu? Tym, który najlepiej zapamiętasz?

Witaj w piekielnym tygodniu Bertranda."

Erik Bertrand Larssen jest zawodowym żołnierzem, służył w wojskach spadochronowych, ukończył także ekonomię. Uczestniczył w wielu misjach zagranicznych prowadzonych pod egidą norweskich sił specjalnych i został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Ma również duże doświadczenie w biznesie. W 2010 roku założył firmę Bertrand AS i jest obecnie rozchwytywanym mówcą motywacyjnym zarówno w Norwegii, jak i poza jej granicami. Jego pierwsza książka, Bez litości, zyskała status bestsellera.

źródło opisu: http://www.smakslowa.pl

źródło okładki: http://www.smakslowa.pl

Maks | 2017-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Wspaniała książka o niczym ..

Pomysł na hell week w życiu zawodowym jest ciekawy i zakładam, że w przyszłym roku go zrealizuję. Jest to jednak materiał być może na 20 stron. Reszta to coachingowe przemyślenia autora z których nic nie wynika oraz sporo zapożyczeń od innych coachów, z których wynika niewiele więcej.

Patryk Wójcik | 2018-03-06
Przeczytana: 06 marca 2018

Ciekawa książka, ciekawe podejście. Warto podjąć wyzwanie.

xkx | 2018-04-05
Na półkach: 2018, Przeczytane