Ironia losu

Muza
2017-03-22
2017-03-22
literatura polska

Nie jest to moja ulubiona powieść tej autorki, bardzo mnie denerwowała główna bohaterka, gdybym ją dorwała w swoje ręce, to bym babą potrząsnęła...

Smutna opowieść o kobiecie nieszczęśliwej na własne życzenie.

Smutna opowieść o kobiecie nieszczęśliwej na własne życzenie.

Nie wiem skąd taka wysokia ocena tej pozycji. Ta książka była poprostu nudna!

Nie wiem skąd taka wysokia ocena tej pozycji. Ta książka była poprostu nudna!

Temat książki naprawdę ciekawy, jednak tytuł oraz okładka totalnie mi nie pasują. Całość napisana luźnym, prostym językiem, a jedynie końcówka powieści wciągnęła mnie i dała perspektywę "co by było gdyby...?". Polecam każdej kobiecie.

Książkę czyta się w miarę szybko i dość przyjemnie.
Bez refleksji, bez morału...
Taka na zagospodarowanie wolnego, samotnego wieczoru.

Książkę czyta się w miarę szybko i dość przyjemnie.
Bez refleksji, bez morału...
Taka na zagospodarowanie wolnego, samotnego wieczoru.

Autorka porusza jeden temat: zdrada małżeńska. Przedstawia całość od momentu fascynacji sobq kochanków , aż po skutki jakie niesie ze sobą oszukiwanie najbliższych osób. Bohaterka zdaje sobie sprawę, że źle postępuje, ale nie jest w stanie oprzeć się pokusie spotykania z kochankiem , a przez to oszukiwania męża Zaskakujace , smutne zakończenie. Książkę czyta się bardzo szybko. Miałam nadzieję, że jednak jakoś wszystko zakończy się w miarę dobrze, ale to chyba nie jest możliwe kiedy rani się przyjaciół i rodzinę.

Nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia ta pozycja, choć lubię książki Pani Misiołek.
Marzena - żona szanowanego lekarza pediatry, która wikła się w romans z przygodnie poznanym Jackiem.
Zwykle to facet zdradza, tu mamy odwrotnie.
Dlaczego Marzena dopuszcza się cudzołóstwa? Tego nie wie nawet ona sama. Jednak jej decyzja zaważy na losach wielu osób z jej bliskiego otoczenia.
Jak to się odbije na Marzenie, czy jej związek z mężem przetrwa, czy zdoła ukryć romans?
Pewnie wiecie, że kłamstwo ma krótkie nogi. No cóż... Ma nawet długie, zgrabne i seksowne, ale to zawsze kłamstwo...

Zwykle to facet zdradza, tu mamy odwrotnie.

2/52

2/52

Absolutnie beznadziejna okładka.

Absolutnie beznadziejna okładka.

O raju jakie to było nudne, jakie....płaskie.... Skąd takie wysokie noty tej pozycji?!
Nie polecam, szkoda czasu!

Nie polecam, szkoda czasu!

Katarzyna Misiołek Ironia losu Zobacz więcej