Medytacje. 24 godziny na dobę

Tłumaczenie: Zuzanna J.
Wydawnictwo: Media Rodzina
zdrowie, medycyna

Klasyczny poradnik duchowy, z którego bogactwa myśli i doświadczeń korzysta od lat wiele milionów powracających do zdrowia osób. Adresowany do osób trzeźwiejących i zgłębiających program 12 kroków.

Paweł Prokopowicz | 2016-12-28
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 28 grudnia 2016

Ocenienie tej pozycji w dziesięciostopniowej skali jest niezwykle trudne. Być może dla kogoś stojącego z boku, który nigdy nie miał problemu alkoholowego, wystawienie odpowiedniej ilości gwiazdek będzie czymś naturalnym.

Jednakże dla mnie nie ogranicza się ona do przeczytania od deski do deski.
Mój egzemplarz jest już odrobinę podniszczony oraz przybrudzony od nieustannego wertowania i zaglądania do niego niemal każdego dnia, gdyż jako trzeźwy alkoholik zaczynam dzień od przeczytania myśli, medytacji oraz modlitwy na dany dzień.
Owa książka pomaga mi w rozwoju duchowym. Zwraca moją uwagę na sprawy, na które dawniej patrzyłem przez krzywe zwierciadło. A także teraz zdarza mi się
je marginalizować bądź wypaczać oraz pozwala lepiej zrozumieć program Dwunastu Kroków.

De facto, dla mnie, jest to książka na całe nowe życie.

psychoterapeuta | 2015-11-11
Andrzej | 2012-06-22