Zapach domów innych ludzi

Wydawnictwo: Jaguar
The Smell of Other People's Houses
Grzegorz Komerski
Gaba_Okey

Wielowątkowa opowieść o miłości, nieszczęściu, uśmiechach fortuny i zbawieniu. Znakomity debiut autorki, rozgrywający się na dalekich i wciąż dzikich rubieżach Alaski – najdalszego stanu Ameryki. Osadzona w egzotycznych realiach, głęboko poruszająca i autentyczna historia życia czwórki ludzi, mistrzowsko opisana przez pochodzącą z Alaski Bonnie-Sue Hitchcock, jedną z najbardziej obiecujących współczesnych pisarek. Tej książki nie da się zapomnieć.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Lenka | 2017-04-15
Na półkach: 2017, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Okładka powaliła mnie na kolana. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, więc oczekiwałam, że fabuła sprosta moim oczekiwaniom.I wiecie co? Udało się, naprawdę. Autorce udało się stworzyć niebanalną historię zgrabnie splatając losy czworga nastoletnich bohaterów - mieszkańców dalekiej i nieprzyjaznej Alaski. Piękna i (o, ironio) ciepła opowieść o różnych obliczach miłości i życiu w surowym klimacie. Hitchcock zadebiutowała w najlepszym stylu, uwodząc Czytelnika już od pierwszych stron i łapiąc go za serce.

Więcej: http://morderczynimarzen.blogspot.com/2017/04/zapach-domow-innych-ludzi-bonnie-sue.html

Agaaa006 | 2017-04-19

Przeczytana: 14 kwietnia 2017
kaszkak | 2017-04-09
Przeczytana: 11 kwietnia 2017
Patronaty tygodnia

Co nowego w księgarniach w tym tygodniu? Kilka ciekawych nowości! Wśród nich kontynuacja cyklu „Alicja w krainie czasów” Ałbeny Grabowskiej, literacki concept album Michała Cetnarowskiego i emocjonujące powieści o miłości, ambicjach i uśmiechach fortuny. Sprawdźcie sami! Polecamy!