Gorączka nieznanego pochodzenia

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna

Gorączka nieznanego pochodzenia z reguły jest objawem pospolitej choroby, tylko czasami wskazuje na chorobę rzadko spotykaną. W każdym przypadku leczenie pacjenta z gorączką nieznanego pochodzenia wymaga dużego doświadczenia, cierpliwości oraz gotowości do współpracy z innymi specjalistami.Cel to możliwie najszybsze określenie przyczyny gorączki.Pomogą w tym:a dane z karty historii chorób pacjentaa wywiad lekarskia obraz gorączki i czas jej trwaniaa objawy kliniczne i diagnostykaa diagnostyka paraklinicznaNiniejsza książka pomoże Państwu dokonać szybkiego wywiadu, prawidłowo zdiagnozować przyczyny gorączki i zastosować właściwą terapię.

Gabriela | 2014-11-18