Wybrane zagadnienia z pediatrii, tom V

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
8323319057
zdrowie, medycyna

Podręcznik adresowany jest przede wszystkim do studentów medycyny. Informacje w nim zawarte są oparte na bogatym doświadczeniu klinicznym specjalistów wielu dziedzin pediatrii, zatrudnionych w Instytucie Pediatrii Collegium Medicum UJ. Mamy nadzieję, ze zainteresuje także szersze grono czytelników, głównie lekarzy pediatrów, będzie użyteczny w nauce i pracy oraz pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących chorego dziecka. Szeroki przekrój zagadnień, podany przejrzyście i w nowoczesnym układzie, powinien ułatwić korzystanie z podręcznika. W poszczególnych rozdziałach tego tomu usystematyzowano aktualną wiedzę z zakresu hematologii i onkologii dziecięcej

Eufrozyna | 2015-11-20
Magdalena | 2016-04-14