Wybrane zagadnienia z pediatrii, tom II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
zdrowie, medycyna

Podręcznik adresowany jest przede wszystkim do studentów medycyny. Mamy nadzieję, że zainteresuje także szersze grono czytelników przede wszystkim lekarzy pediatrów i będzie użyteczny w nauce i pracy oraz pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących chorego dziecka. Powstał dzięki bogatemu doświadczeniu klinicznemu lekarzy -specjalistów pediatrii z Instytutu Pediatrii CM UJ. Szeroki przekrój zagadnień przedstawiono przejrzyście i w nowoczesnym układzie, co powinno ułatwić korzystanie z podręcznika. W poszczególnych rozdziałach tego tomu usystematyzowano aktualną wiedzę z zakresu patologii okresu noworodkowego, pulmonologii, alergologii, reumatologii i genetyki.

Eufrozyna | 2014-11-14
Magdalena | 2016-04-14