Wybrane zagadnienia z pediatrii, tom IV

Wydawnictwo: Lech Majewski Studio
zdrowie, medycyna

Podręcznik adresowany jest przede wszystkim do studentów medycyny. Mamy nadzieję, że zainteresuje także szersze grono czytelników przede wszystkim lekarzy pediatrów i będzie użyteczny w nauce i pracy oraz pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących chorego dziecka. Powstał dzięki bogatemu doświadczeniu klinicznemu lekarz specjalistów pediatrii z instytutu pediatrii Cm UJ oraz z najlepszych polskich ośrodków kardiologii dziecięcej. Szeroki przekrój zagadnień przedstawiono przejrzyście i w nowoczesnym układzie, co powinno ułatwic korzystanie z podręcznika. W poszczególnych rozdziałach tego tomu usystematyzowano aktualną wiedzę z zakresu chorób układu wydzielania wewnetrznego i kardiologii dziecięcej.

Eufrozyna | 2014-11-06
Magdalena | 2016-04-14