5 minut dla zdrowia Jak bez wysiłku walczyć z wiekiem i chorobami - Gordon Debra L., Katz David

Wydawnictwo: Reader's Digest
zdrowie, medycyna

Książka pokazuje, jak wprowadzać na co dzień drobne, niezauważalne zmiany, które niemal nie wymagają żadnego wysiłku. znajduje się tutaj ponad 2400 prostych rad, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy, poprawić krążenie, uniknąć depresji, wzmocnić układ odpornościowy, a nawet odmłodzić skórę.

Niebieska | 2017-07-22
Na półkach: Przeczytane, 2017, ZDROWIE
Przeczytana: 12 lipca 2017

Książka podzielona na konkretne kategorie problemów zdrowotnych, co jest jej dużą zaletą, jednak przedstawione w niej rady nie zawsze są poparte badaniami naukowymi, a gdy już są, to przytaczane w sposób dość nieprzejrzysty, który nie pozwala czytelnikowi odnieść się do źródła.

zabak | 2014-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2014