Masaż niemowląt

Wydawnictwo: RM
zdrowie, medycyna

Masaż dziecka ma działanie relaksujące, łagodzi wzdęcia i kolki. Sprawia także, że dziecko nabiera świadomości własnego ciała. Jednak jego najważniejszą funkcją jest wzmocnienie więzi między maluchem a rodzicem. z książki dowiesz się, jak masować swoją pociechę. Krok po kroku opisano w niej najważniejsze chwyty stosowane w masażu poszczególnych części ciała. Doradzono, jakich używać olejków do masowania oraz objaśniono, jak masować wcześniaki i dzieci chore. Dzięki tej książce dorosłemu łatwiej będzie także zrozumieć mowę ciała niemowląt.

książek: 2065
AnnaSikorska | 2015-11-12