Czas Kiszonych Ogórków - O Stanie Odmiennym nieco Odmiennie

Sauregurkenzeit. Von Ubelkeit bis uberglucklich
978-83-60040-94-2
poradnik, ciąża
Szarlotta

Czas kiszonych ogórków. O stanie odmiennym nieco odmiennie – poradnik dla kobiet w ciąży. UWAGA !!! KSIĄŻKA W KSZTAŁCIE SŁOIKA OGÓRKÓW. To całkiem jasne – ciąża jest stanem pięknym i wyjątkowym, jednak czasami również wyjątkowo męczącym. Spuchnięte nogi? Nerwowe poszukiwania odpowiedniej położnej i wózka dla waszego maleństwa? Natychmiastowa konieczność zjedzenia całego słoika kiszonych...

UWAGA !!! KSIĄŻKA W KSZTAŁCIE SŁOIKA OGÓRKÓW.
To całkiem jasne – ciąża jest stanem pięknym i wyjątkowym, jednak czasami również wyjątkowo męczącym. Spuchnięte nogi? Nerwowe poszukiwania odpowiedniej położnej i wózka dla waszego maleństwa? Natychmiastowa konieczność zjedzenia całego słoika kiszonych ogórków?
Petra Hirscher w sposób kompetentny, jednak niepozbawiony humoru, przedstawia wszystkie wzloty i upadki przyszłej mamy, zaczynając od testu ciążowego, przez dolegliwości kolejnych miesięcy i salę porodową, a kończąc na powitaniu na świecie dziecka.
Proponujemy Wam książkę w formie słoika kiszonych ogórków – każda przyszła mama znajdzie tam rady odpowiednie dla siebie:
* Co jeść
* Jak się ubierać, żeby było zdrowo, ale wciąż atrakcyjnie
* Jakich używać kosmetyków
* Jak wybrać odpowiedni szpital i położną
* I co właściwie z seksem przez te dziewięć miesięcy...

Aldi | 2015-10-09

Najlepsza z książki to jest... okładka ;) Całkiem ciekawa, ale bez rewelacji. Nawet jako laik, wiele "nowości" się nie dowiedziałam.

marlenax | 2014-06-25
kasiaratka | 2014-06-24