W GŁĘBI INDOCHIN

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Gosia | 2017-02-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 04 lutego 2017

"W głębi Indochin" to zbiór korespondencji pomiędzy dwoma chłopcami, Jackiem Palonem, który wraz z rodzicami podróżuje po azjatyckim kontynencie, a Filipem Allardem, który uczęszcza do szkoły w Paryżu. Listy dotyczą wydarzeń z lat 1924 i 1925. Pokrótce można zapoznać się z kulturą ówczesnych mieszkańców Indochin i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy podróżnik. Dla współczesnego czytelnika uzależnionego od komputerów i telefonów komórkowych jest to naprawdę niesamowita przygoda:)

Na półkach