akwarium w mieszkaniu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
ryby, akwarium,
poradniki
Siuks

Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, chcących założyć i pielęgnować akwarium słodkowodne w celach dekoracyjnych - początkujących i mniej zaawansowanych miłośników akwarystyki. Stąd przewaga w niej wiadomości podstawowych zarówno o wyposażeniu technicznym jak i roślinach oraz rybach. Brak w niej natomiast szczegółowych informacji np. o rozmnażaniu poszczególnych gatunków ryb czy zaawansowanych formach hodowli jak akwarium morskie.

źródło opisu: Autor

źródło okładki: zdjęcie autorskie