Słodkowodne Ryby Akwariowe

83-210-0818-6
akwarium ryby

Okładka książki Ryby w akwarium Henryk Jakubowski, Jerzy Ring
Ocena 6,3
Ryby w akwarium Henryk Jakubowski, ...
więcej Więcej

Klasyka jeśli chodzi o polskie książki o akwarystyce. Niejedno pokolenie czerpało z niej wiedzę. Choć pozycja ma już ponad 30 lat i nieco się zestarzała, to i tak warto się z nią zapoznać, choćby po to, żeby zobaczyć, jak to kiedyś było.

Pamiętam tą książkę, przydała się kiedy zakładałem akwarium, książka pomimo swojego wieku raczej dalej jest przydatna.

Bardzo dobra fachowa literatura. Choć wydanie dość stare to i tak książka jest ponadczasowa

• Literatura popularnonaukowa
  • Fauna- świat zwierząt 🐼 🐦🐺
  • Akwarystyka

Dodaj cytat z książki Słodkowodne Ryby Akwariowe

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Dendrologia Jakub Dolatowski, Włodzimierz Seneta, Jerzy Zieliński
Ocena 7,8
Dendrologia Jakub Dolatowski, W...
Okładka książki Łoś. Opowieści o gapiszonach znad Biebrzy Piotr Dombrowski, Paweł Średziński
Ocena 7,7
Łoś. Opowieści... Piotr Dombrowski, P...
Okładka książki Kolizje ptaków z transparentnymi powierzchniami. Kompendium wiedzy Marcela Adamczyk, Agnieszka Aleksiejczuk, Agnieszka Gołębiowska, Monika Klimowicz-Kominowska, Katarzyna Lesner, Agata Lisiewicz, Romuald Mikusek, Sławomir Niedźwiecki, Hanna Sztwiertnia, Katarzyna Udrycka, Adam Zbyryt, Ewa Zyśk-Gorczyńska
Ocena 9,0
Kolizje ptaków... Marcela Adamczyk, A...