Tajemniczy opiekun

Tłumaczenie: Michał Jankowski
Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Neglectful Guardian

Anglia, okres regencji. Marcus Ravenhurst postanawia złożyć wizytę w Bath, gdzie przebywa Sarah Pennington, jego wychowanica. Dręczą go wyrzuty sumienia; wprawdzie na jej utrzymanie wysyłał znaczne kwoty, lecz Sarah widział raz, i to dawno temu. Na miejscu ze zdumieniem dowiaduje się, że jego młoda podopieczna właśnie wyjechała, a właściwie uciekła. Zaniepokojony rusza jej śladem. Gdy chroni się przed śnieżycą w zajeździe, domyśla się, że urocza młoda dama, przedstawiająca się jako pani Armstrong, to właśnie jego wychowanica. Ravenhurst sądzi, że ona nie jest w stanie go rozpoznać, lecz się myli.

xoxo | 2012-06-28
Przeczytana: 2004 rok

Dzięki takim książkom dzieciństwo staje się piękniejsze.

Magdanick | 2016-05-14
bluedove | 2015-12-24