Zbuntowana markiza

Tłumaczenie: Michał Jankowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Reluctant Marchioness
dona

Anglia, okres regencji. Markiz Julian Wroxam nie wierzy własnym oczom, gdy w jednym z salonów londyńskiej socjety dostrzega swoją żonę Jennifer. To już nie jest słodkie naiwne dziewczę, lecz piękna, wytworna, zdecydowana kobieta. Myślał, że nigdy więcej jej nie spotka. Rozstali się osiem lat temu, wkrótce po ślubie, gdy Julian zastał żonę w ramionach innego mężczyzny i uznał, że go zdradziła. Od tego czasu się nie wiedzieli. Teraz Julian dowiaduje się, że Jennifer przyjechała do Londynu z synem i wkrótce odkrywa, że to ich wspólne dziecko.

źródło opisu: Harlequin, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl

ZakochanaOna | 2016-01-04
Przeczytana: 30 listopada 2015

Całkowicie mnie pochłonęła! Dawno nie czytałam romansów tego typu i to tak dobrze skonstruowanych. Jest to jeden z moich ulubionych wątków i myślałam, że przeczytałam już wszystko, a tu taka niespodzianka! Nie mogę absolutnie nic zarzucić całej powieści. Jest idealnie doskonała! Mimo, że rozwiązania zagadki domyślałam się od połowy to i tak wcale jej to nie ujmuje :) Polecam gorąco!

kamila0393 | 2014-09-14
Przeczytana: 14 września 2014

Romans ok, chociaż oczywiscie jak dla mnie za krótki. Szybko się czyta. Raptem 2 wieczory i jedno przedpołudniu ;p
Jednak książka pozostawia po sobie miłe odczucia. Tylko bohaterka jakaś troche mało domyślna, ale ten kto przeczyta to będzie wiedział o czym mówie :)

justynka777 | 2016-09-12
Na półkach: 2016, Ebook, Posiadam, Przeczytane