Aż łeb urywa

MIND=BLOWN Amazing Facts About This Weird, Hilarious, Insane World
ciekawostki
satyra
LubimyCzytać

OSTRZEŻENIE:KSIĄŻKA AŻ ŁEB URYWA! Czy wiesz, że śmierć w budynku Parlamentu Brytyjskiego jest nielegalna? Wiedziałeś, że masło orzechowe poddane ekstremalnemu ciśnieniu zmienia się w diamenty? Słyszałeś, że wzorcem bohaterów gier elektronicznych bywają prawdziwe, znane osoby? To pierwsza tak ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym...

OSTRZEŻENIE:KSIĄŻKA AŻ ŁEB URYWA!

To pierwsza tak ekscytująca i zabawna książka, pełna nieznanych i zdumiewających faktów o współczesnym szalonym świecie. Obala mity, które większość ludzi uważa za prawdę. Rozłóż na łopatki potencjalnego pracodawcę, zabłyśnij na imprezie, zadziw przyszłych teściów, wzbudź podziw wśród dzieci i odkryj nowe pokłady wiedzy!

W książce znajdziesz:
• najbardziej zwariowane prawa i przepisy na przestrzeni dziejów;
• nieprawdopodobne historie o pieniądzach;
• najzabawniejsze fakty z różnych stron świata;
• …i wiele innych zadziwiających informacji!

Od najbardziej spektakularnych ucieczek z więzień i kuriozalnych konkursów przez najdziwniejsze rzeczy znalezione w kosmosie, aż do najbardziej niesamowitych wynalazków - zebrane w książce, zaskakujące fakty sprawiają, że AŻ ŁEB URYWA!

źródło opisu: materiały wydawnictwa

Elizka Krala | 2017-02-23
Katarzyna | 2017-02-23
kaka84k | 2017-02-22
Patronaty tygodnia

W ten poniedziałek polecamy siedem nowości wydawniczych, które ukazały się pod patronatem lubimyczytać.pl. Co znajdziecie wśród nich? Jak zwykle sporo powieści – niektóre z nich urywają łeb, w niektórych pojawia się pies, a w jeszcze innych – ożywa pewna nieprzeciętna Polka, której zdarzało się iść za głosem serca wbrew konwenansom. Sprawdźcie!