Nieustraszeni

Tłumaczenie: Małgorzata Borkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Fearless
miłość, uczucia

Agent specjalny Rodrigo Ramirez zostaje wysłany w tajnej misji na teksańską farmę, na której prawdopodobnie działa siatka szmuglująca narkotyki z Meksyku. Współwłaścicielką rozległego majątku ziemskiego jest Gloryanne, nieśmiała, lecz silna kobieta, która szybko zaczyna podejrzewać, że jej nowy pracownik Rodrigo nie jest tym, za kogo się podaje. Ten groźny i tajemniczy mężczyzna coraz bardziej jej się podoba, ona też nie jest mu obojętna. Każde z nich ma do ukrycia wiele tajemnic, a przecież szczerość to podstawa udanego związku...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

myślnik | 2013-06-12
Na półkach: Przeczytane, Bye - bye!
Przeczytana: 2012 rok

Rodrigo Ramirez działa mi na nerwy,od co!
Gruboskórny tajny agent,z zatartą wrażliwością i kulejącym romantyzmem.
Rodrigo Ramirez może być sobie jednym z najlepszych agentów,ale i tak skopałbym mu d...

Czy usprawiedliwieniem może być strata,jaką w życiu poniósł?!
Czy można wykpić się tym,że jest się typowym samotnikiem?!
Czy można z takich czy innych powodów ranić kogoś,kto kocha cię najbardziej pod słońcem?!
A no nie można!!!

Glory nie wierzy,że ktoś chciałby z nią być. Mimo wielu zalet uważa,że jej wątłe zdrowie przekreśla szansę na związek i założenie rodziny.
Oczywiście nasz Pan Wspaniały i Nieomylny wpycha ją w te paskudne odczucia.
Gdybym miała przed sobą tego całego Ramireza rzuciłabym w nim książką!
A Gloryanne przytuliłabym z wielkim współczuciem i zapewnieniem - Nie martw się dziecinko jeszcze będzie błagał o litość!

Gorzko/romantyczne rozważania z niebezpieczeństwem w tle.
Diano Palmer jeśli twoim założeniem było wzniecić w niektórych kobiecych sercach frustrację do...

Irena | 2013-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Romans jak to romans. Jest zapoznanie się, chwila krążenia w okół siebie, potem ślub (broń Boże z miłości)... no i wiecie co dalej ;)

Ogólnie rzecz ujmując książka jest fajna i ciekawa, ale Ramirez, czy jak mu tam było doprowadzał mnie do szaleństwa swoim postępowaniem. Nic go nie usprawiedliwiało i mimo końcówki wiele stracił w moich oczach.

I jeszcze te podkreślanie co chwile statutu społecznego. Bo biedniejsza/y, bo skończyła/y gorsze szkoły. No litości!

To jedna z gorszych książek Palmer pod względem stworzonych bohaterów, ale rewelacyjna pod względem napięcia.

Gosia9101 | 2014-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2014

Bardzo, ale to bardzo mi się podobała ta książka, choć mam trochę obiekcje co do Ramireza. Jest to gruboskórny facet, który trzymał się marzenia o wspólnym życiu z żoną i córeczką innego faceta, przez to przez długi czas nie mógł dostrzeć tego co ma pod nosem, czyli Glory.

dona | 2014-03-01
Przeczytana: 11 czerwca 2011

Lekka, miła i przyjemna książka o uczuciach. Dowodzi że miłość pokonuje wszystkie przeszkody. Polecam

LoVeandHoPe | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Dopiero po przeczytaniu kilkunastu stron powiesci Diany Palmer pt."Nieustraszeni" zorientowalam sie,ze ksiazka ta jest kontynuacja przeczytanej ostatnio przeze mnie powiesci "Zerwane wiezy" rowniez pani Palmer.
Ramirez dzialal mi na nerwy,ale rozumialam go. Gdybym nie przeczytala pierwszej czesci uznalabym bohatera za egoiste, narcyza, za najgorsza postac w calej powiesci. Jednak skoro przeczytalam wczesniejsza powiesc i wiem, dlaczego bohater zachowuje sie tak,jak sie zachowuje uwazam,ze bohater jest sympatyczny,ale tez irytujacy.

Powiesc "Nieustraszeni" opowiada o bolu, nieprzemijajacym smutku i poczuciu osamotnienia,ale takze o nadziei, sympatii i oczywiscie o milosci. W ksiazce nie brakuje tez akcji trzymajacej w napieciu, gangow, broni,itd.

Polecam :)

Czasem, szukając szczęścia gdzieś daleko nie zauważamy go tuż pod nosem.Przekona się o tym Rodrigo Ramirez -jeden z głównych bohaterów tej książki.Czy dostrzeże blisko to czego szukał gdzieś daleko??? Zobaczymy.Polecam.

CARAMEL | 2012-10-25
Przeczytana: 25 października 2012

Książka warta przeczytania, jedna z moich ulubionych tej autorki.

Paula | 2014-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Estera Łozińska | 2011-11-03
Przeczytana: 10 listopada 2011

Świetna ,przygodowa i ROMANTYCZNA...

justyna | 2013-01-09
Przeczytana: styczeń 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

rewelacja