Dziesięć powodów Emily

Wydawnictwo: Sonia Draga
9788391913185

Napisane w stylu Dzienników Bridget Jones i Diabeł ubiera się u Prady , Dziesięć powodów Emilii opowiadają o Emily Sanders, mieszkance Los Angeles, która w dniu swoich trzydziestych urodzin odkrywa, że znalazła się poza krzywą, z uciekającym w popłochu czasem, z tykającym głośno zegarem owulacyjnym. Ta robiąca karierę w firmie PR obsługującej gwiazdy Hollywood atrakcyjna kobieta dowiaduje się od swojego przystojnego terapeuty, Doktora D., że powinna przestać szukać właściwego mężczyzny, ale zacząć poszukiwać niewłaściwego faceta. Zachęca ją do zrobienia szczegółowej analizy swoich dotychczasowych hollywoodzkich podbojów poprzez wypunktowanie 10 przyczyn, dla których związek przestał funkcjonować, a każdy z mężczyzn i tak by się nie sprawdził. Tym samym, jeśli możesz znaleźć dziesięć powodów, dla którego nie powinnaś/ nie powinieneś się z kimś spotykać, zerwij z nim/nią!

Sylwia | 2015-03-24
Przeczytana: 22 marca 2015

Nie zauważyłam w niej żadnego "stylu Bridget Jones" i już w połowie zorientowałam się, jak się ta książka skończy. Jestem tylko ciekawa, jak tą sytuację rozwiązał doktor D. :). Mogę się tylko domyślać.

Zakończenie aż do bólu przewidywalne, ponadto miałam wrażenie że książka jest niedokończona. Ale jako całość jest bardzo przyjemna, momentami zabawna, więc polecam.

czytelniczka | 2013-06-10
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Lekka, zabawna, chociaż liczyłam na lepszy humor, książka o poszukiwaniu miłości. W książe spodobało mi się wyliczanie 10 powodów dla których nie można być z poznanym facetem. Jednak sama fabuła, jak dla mnie, była naiwna, a zachowanie głównej bohaterki denerwujące.

Natalia | 2012-10-03

Napisana zabawnym językiem, co sprawia, że bardzo lekko i szybko się ją czyta. Książka pełna humoru, zawierająca z pewnością kilka życiowych porad :)

Cuddless | 2011-02-14

Zabawna, sympatyczna i bardzo współczesna. Typowo kobieca. Przyjemne i lekkie czytadło na zimowe wieczory.

adka1992 | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Lekka, przyjemna i zabawna.

annikap | 2016-10-28
Przeczytana: październik 2007