Pokuta Henry`ego

Wydawnictwo: Świat Książki

Henry Chase to koszmar każdej kobiety. Dla kariery i pieniędzy nie cofnie się przed niczym. Równie beznamiętnie niszczy ludzi spotkanych na swojej drodze, jak i dokonuje kolejnych podbojów łóżkowych. Pewnego dnia, za sprawą intrygującej dziewczyny budzi się jego sumienie. Henry wspierany przez Sophie, postanawia odkupić pięć najgorszych krzywd jakie kiedyś wyrządził ludziom.

izabela81 | 2013-11-03
Na półkach: 2013 rok, Przeczytane
Przeczytana: 03 listopada 2013

Jest to powieść o mężczyźnie, który dostał od życia "drugą szansę". Henry Chase to bezwzględny karierowicz, który dla kariery i pieniędzy nie cofnie się przed niczym, wyznając zasadę "po trupach do celu". Nie liczył się z nikim i niczym, do czasu załamania nerwowego. Wskutek splotu okoliczności poznaje niezwykłą kobietę - Sophie i wspólnie postanawiają naprawić pięć największych krzywd jakie Henry wyrządził innym w wyścigu do kariery. Sporządza listę pięciu największych świństw, jakie w życiu popełnił. By zdobyć serce dziewczyny przebywa swoistą drogę pokutną, naprawiając zło, które do tej pory uczynił. "Pokuta Henry'ego" to złożona i wielowątkowa opowieść o nadziei i tym, że nigdy nie jest za późno, aby naprawiać popełnione błędy.
Całość opisana jest prostym językiem, a historia zawarta na kartach jest niezwykle wciągająca i aż dziwi, że książka ta jest tak mało popularna i niedoceniana. Mnie się bardzo podobała!

Aldona Jarząbek | 2014-04-26
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Zabierałam się do niej od dłuższego czasu, wreszcie się zabrałam i po dziwnym, zagmatwanym początku zrobiło się całkiem nieźle. Pierwsze strony mnie zniechęcały i walczyłam z sobą żeby jej nie rzucić w kąt ale nauczona doświadczeniem przebrnęłam i się nie zawiodłam. Niezła książka na odstresowanie:)

Tinkabell | 2015-09-20
Przeczytana: 09 września 2015

Ksiazka mnie wciagnela i czytalo sie bardzo dobrze, trzymajac w napieciu miala wymiar nieco hollywodzkiej historyjki ale wciaz pozytywnej!

Joszanna | 2017-03-16
gkb | 2015-10-16