Cztery wesela i pogrzeb

Okładka książki Cztery wesela i pogrzeb Philip O'Connor
Okładka książki Cztery wesela i pogrzeb
Philip O'Connor Wydawnictwo: Bellona literatura piękna
Bellona
2007-01-01
2007-01-01

Z serii książki znane bardziej z filmu. Brytyjska, zabawna, sympatyczna.

Z serii książki znane bardziej z filmu. Brytyjska, zabawna, sympatyczna.

lekka książka na niedzielę. Dużo humoru, zabawy - pełny relaks.

lekka książka na niedzielę. Dużo humoru, zabawy - pełny relaks.

Dość dobrze pamiętam oglądany lata temu film, książka dobra na przerywnik ale chyba zmienił mi się gust. choć kilka razy się szeroko uśmiechnęłam, raczej wolę krótką formę w tym przypadku obraz jest zapewne wystarczający, pewnie znów przypomnę sobie ten klasyk, żeby się przekonać.

Jeżeli ktoś uwielbia film o tym samym tytule, koniecznie powinien przeczytać książkę.

Książkę czytałam z myślą o zapełnieniu nadmiaru wolnego czasu zapewnionego anginą. Bardzo mi się podobała, była w sam raz na taki czas. Jednak nie zgadzam się zupełnie z rozumowaniem głównego bohatera!

- Byłeś słodki nawet wtedy, kiedy uważałeś mnie za kompletną idiotkę
- Nigdy...
- Nie kłam. A co sobie pomyślałeś o mnie, kiedy powiedziałem, że U2 to typ łodzi podwodnej?
- No wiesz, nie pomyliłaś się w końcu aż tak bardzo. Muzyka tego zespołu faktycznie brzmi chwilami tak, jakby grali pod wodą

- Byłeś słodki nawet wtedy, kiedy uważałeś mnie za kompletną idiotkę
- Nigdy...

Według mnie zdecydowanie lepsza niż film.

Według mnie zdecydowanie lepsza niż film.

-Co to jest "pieprzenie"?- spytała rezolutnie ośmioletnia Scarlett.
Moja współlokatorka bynajmniej nie dała zbić się z tropu.
-Wiesz, to też taki wyścig na czas, w którym facet zawsze kończy pierwszy- odparła. - Tyle, że nie biegnie, a robi nad Tobą pompki.

-Co to jest "pieprzenie"?- spytała rezolutnie ośmioletnia Scarlett.
Moja współlokatorka bynajmniej nie dała zbić się z tropu.

fajna

fajna

• Domowa biblioteczka
  • 2015
  • Ekranizacje
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Cztery wesela i pogrzeb