Kuszenie losu

Cykl: Malloren (tom 2)
Wydawnictwo: BIS
Tempting fortune
miłość, uczucia

Brat pięknej Portii St. Claire, Olivier, jest nałogowym hazardzistą. Kiedy przegrywa w karty rodzinną posiadłość, Portia postanawia pojechać wraz z nim do Londynu i tu zwrócić się o pożyczkę do bogatych krewnych. W stolicy Olivier nadal gra, tym razem przegrywając nie tylko ostatnie oszczędności siostry, ale także ją samą dziewczyna zostaje wystawiona na licytację w domu publicznym, gdzie jej cnotę kupuje przystojny i majętny Brycht Malloren. Okazuje się jednak, że nie zamierza wykorzystać trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Portia. Przeciwnie chce jej pomóc. Ta jednak odrzuca jego starania Malloren bowiem, podobnie jak jej brat, jest hazardzistą. Tymczasem kuzynka Portii, pod pozorem życzliwości, obmyśla przeciw pannie St. Claire spisek, nie wahając się zaryzykować życia Mallorena, byle tylko osiągnąć swój cel.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

houseoflies | 2016-07-10